Мірча Луческу дав декілька компліментів Клоппу та Анчелотті

Головний тренер Динамо Мірча Луческу поділився думкою про коучів «Реала» та «Ліверпуля» Карло Анчелотті та Юргена Клоппа, команди яких сьогодні зустрінуться у фіналі Ліги чемпіонів.

«Два чудові тренери двох чудових команд. Щороку вони на вершині. Вони знають, як правильно витрачати гроші. Точніше, не вони, а президенти, клуби, але за їхньою порадою. Мало лише мати гроші, треба знати, що з ними робити. І вони це дуже добре знають.

Дві команди зі зрілими гравцями, які не возяться з молодими гравцями, їх зростанням та прогресом. Вони беруть лише продуктивних гравців. Обидва тренери націлені на високі результати відразу, у них немає часу чекати.

Карло Анчелотті – досвідчений тренер. Раніше – відмінний футболіст у центрі поля, де ти не можеш бути дуже хорошим, якщо не маєш уявлення про гру. Він використав ці знання у своїй чудовій тренерській кар’єрі.

Крім своїх якостей, пов’язаних зі спеціальною професійною підготовкою, Анчелотті також має дуже збалансовану поведінку. Він дуже спокійний, своєю поведінкою він надає впевненості та відчуття захищеності команді.

Він стримує всю напругу, всю злість. Він незворушно жує жуйку кожен матч. Ти навіть не знаєш, що від неї залишається. У нього, звичайно, часто виникають суперечливі, напружені почуття, але він тримає їх у собі.

Він читає гру, він відчуває її, не панікує, не робить поспішних змін, він вирішує критичні ситуації спокійно та ефективно, а їх було достатньо в матчах «Реала».

Він отримує все від гравців, він максимально конкретизує їх технічні якості, максимально використовує їхній досвід, йому вдається по максимуму їх тренувати, змусити їх віддатися на максимум», – сказав Мірча Луческу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *