Неймовірний камбек: огляд матчу Вільярреал – Ліверпуль (Відео)

В півфіналі Ліги чемпіонів відбувся матч-відповідь Вільярреал – Ліверпуль.

Вільярреал (Іспанія) – Ліверпуль (Англія) – 2:3 (перша гра – 0:2)

Голи: Діа, 3, Коклен, 41 – Фабіньо, 62, Луїс Діас, 67, Мане, 74.

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

Вільярреал: Рульї, Альбіоль (Ор’є, 79), Пау Торрес, Фойт, Еступіньян (Трігерос, 79), Парехо, Капуе, Ло Сельсо, Коклен (Педраса, 68), Морено (Чуквуезе, 68), Діа (Пако Алькасер, 79).

Ліверпуль: Аліссон, ван Дейк, Конате, Робертсон (Цімікас, 79), Александер-Арнольд, Фабіньо (Мілнер, 84), Тьяго Алькантара (Хендерсон, 79), Кейта (Джонс, 79), Мане, Салах, Діогу Жота (Луїс Діас, 46).

За підсумками першого тайму «Вільярреал» сенсаційно зумів відіграти два м’ячі фори. Вже на 3-й хвилині Булайє Діа подарував надію фанатам «жовтої субмарини», а перед перервою Франсіс Коклен (2:0) зрівняв ситуацію за підсумками двох матчів.

«Червоні» за весь перший тайм не завдали жодного удару в створ, але потім англійський клуб переламав хід гри. У другій половині матчу домінував «Ліверпуль» та забив 3 м’ячі.

Відразу після перерви голкіпер «Вільярреала» Херонімо Рульї пропустив між ніг м’яч після удару від Фабіньо. Потім, зумівши уникнути офсайду, головою забив півзахисник Луїс Діас, який вийшов на заміну (2:2). Знову м’яч влучив голкіперу між ногами.

На 74-й хвилині холоднокровний Садіо Мане поставив крапку у матчі. Він на швидкості обіграв воротаря й захисника та забив гол у порожні ворота. Результат півфінального протистояння ЛЧ був вирішений на користь «Ліверпуля» – 3:2 на користь червоних.