Ліверпуль – Вільярреал: Юрген Клопп підвів підсумки матчу

Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп прокоментував перемогу у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів із Вільярреалом. Зустріч проходила на стадіоні “Енфілд” у Ліверпулі (Англія) та завершилася перемогою господарів з рахунком 2:0.

Ми добре рухалися у першому таймі. Потрібно було зберігати позитивний настрій та мислення. Все склалося успішно. Тепер поїдемо в гості до Вільяреалу та постараємось вийти у фінал. Потрібно зберігати повну бойову готовність і стовідсотковий настрій, щоб провести матч у відповідь так само, як перший“, — наводить слова Клоппа офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, у чвертьфіналі турніру Ліверпуль за сумою двох матчів обіграв Бенфіку (3:1, 3:3), а Вільярреал виявився сильнішим за Баварію (1:0, 1:1).