Рома – Буде-Глімт: слова Жозе Моурінью після матчу

Головний тренер Роми Жозе Моурінью прокоментував перемогу над Буде-Глімт (4:0) у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги конференцій.

«Головне, що ми змогли вийти у півфінал. Ми з перших хвилин високо пресингували, грали інтенсивно, надійно в обороні. За рахунок 2:0 ми відчули, що проходимо далі. Навіть після поразки 1:2 у першому матчі я відчував, що ми сильніші.

Чесно кажучи, те, що ми лише один раз за чотири матчі перемогли цього суперника, є неприпустимим. Але ця перемога була найважливішою.

У перерві я сказав гравцям, що справа не у приниженні суперника, не в тому, щоб виграти 6:1, як він у нас у Норвегії, а у виході до наступного раунду. Команда заслужила на це“, — цитує Моурінью Football Italia з посиланням на Sky Sport Italia.