Атлетіко – Манчестер Сіті: слова Пепа Гвардіоли після матчу

Головний тренер “Манчестер Сіті” Пеп Гвардіола висловився після матчу з “Атлетіко”. Команди зіграли 0:0 у зустрічі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. У півфінал за сумою двох матчів пройшли “міщани” (1:0).

Це чемпіони Іспанії, вони грали енергійно та перевершили нас у другому таймі. Нам пощастило, що ми пропустили. У першому таймі ми мали моменти. Ми у півфіналі, і загалом це абсолютно заслужено.

То був складний суперник. Усі команди, які в Лізі чемпіонів приїжджають на цей стадіон, зазнають труднощів. Отже, важливо, що ми йдемо далі.

У нас великі проблеми через травми. Не забуваймо, що ми грали три дні тому, потім прилетіли сюди, гравці отримали пошкодження, і я не знаю, що буде далі. Але сьогодні ми святкуємо третій вихід клубу до півфіналу Ліги чемпіонів.

Ми не можемо щоразу забивати по 4-5 голів. Ми люди, тим більше, грали після важкого матчу з «Ліверпулем“, – сказав Гвардіола BT Sport.