Бензема знову виручив: огляд гри Реал – Челсі (Відео)

Неймовірне протистояння вийшло на “Сантьяго Бернабеу”в рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між мадридським Реалом та лондонським Челсі.

Повний матч дивіться на MEGOGO.

Мадридці мали солідну фору, адже в першій грі виграли завдяки хет-трику Каріма Бензема (3:1). Лондонському клубу вдалося зробити неймовірний камбек та забити потрібні три голи в Мадриді! У гостей забитими м’ячами відзначилися хавбек Мейсон Маунт, захисник Антоніо Рюдігер та нападник Тімо Вернер.

Однак удача все ж таки посміхнулася команді зі столиці Іспанії. Рятівний гол для галактікос на 80-й хвилині забив Родріго (1:3), і арбітрам довелося призначити додатковий час.

Героєм для Реала став неймовірний форвард Карім Бензема, який відзначився на 96-й хвилині. Саме француз був автором хет-трику у Лондоні, а до того знищив ПСЖ трьома голами за тайм.

Таким чином, Реал пройшов до 1/2 фіналу ЛЧ. Суперником клубу зі столиці іспанії стане переможець пари Атлетіко – МС.