Челсі – Реал: Томас Тухель прокоментував поразку своїх підопічних

Головний тренер “Челсі” Томас Тухель відреагував на поразку від “Реала” у Лізі чемпіонів. Лондонці поступилися у першому матчі 1/4 фіналу ЛЧ із рахунком 1:3 на своєму полі.

“Важка поразка. Один із найгірших перших таймів на «Стемфорд Брідж» за той час, що я працюю тут. Ми провели його настільки далеко від наших стандартів, наскільки це можливо, тому не можна скаржитися на поразку.

Нам потрібно повернутись на свій рівень. Перший тайм став повторенням другого тайму гри з Брентфордом (1:4). Треба налаштуватись на суботній матч, а не думати про поїздку на «Бернабеу».

У перерві ми змінили тактику і хотіли все виправити, і я думав, що «Реал» вистачало вразливих місць, але ми були дуже далекі від того, що потрібно.

Ми обговорювали це п’ять днів тому. За п’ять днів ми маємо 7 пропущених голів. Нічого не змінилось. Це тривожна ситуація», – сказав Тухель BT Sport.