Хаві продовжує перемагати: огляд гри Галатасарай – Барселона (Відео)

Іспанська Барселона не змогла на “Камп Ноу” здолати Галатасарай (0:0), тому задача для колективу Хаві робилась важкішою, але “синьо-гранатові” таки зуміли з нею справитись.

Галатасарай – Барселона – 1:2

Голи: Маркао, 28 — Педрі, 37, Обамеянг, 49.

Галатасарай: Пенья — Боей, Нельссон, Маркао, ван Аанхолт (Байрам, 85) — Кутлу, Антальяли — Бабел (Дервішоглу, 74), Чікилдеу (Моруцан, 74), Актюркоглу — Гоміс (Мохамед, 63).

Барселона: тер Штеген — Дест (Араухо, 56), Гарсія, Піке (Ленгле, 81), Альба — Ф. де Йонг (Гаві, 68), Бускетс, Педрі — Траоре (Дембеле, 46), Обамеянг (Депай, 82), Ферран.

Перший тайм завершився нічиєю, на гол Маркао відповів Педрі. Проте на самому початку каталонців вперед вивів Обамеянг. Для габонця це вже сьомий забитий м*яч за 10 поєдинків у складі Барселони.

До кінця гри “леви” зрівняти рахунок не змоли. Таким чином, іспанський гранд пробився до чвертьфіналу.