МЮ – Атлетіко: слова Дієго Сімеоне після матчу

Дієго Сімеоне розповів, за рахунок чого “Атлетіко” обіграв “Манчестер Юнайтед” у Лізі чемпіонів.

Мадридський клуб пробився до чвертьфіналу завдяки перемозі на «Олд Траффорд» у грі 1/8 фіналу (1:0, перший матч – 1:1).

“Я задоволений. Дуже багато людей працюють над тим, щоб досягати успіху. Багато хто хоче уникнути нестабільних результатів. Ми були конкурентоспроможною командою, нам не було соромно зіграти від оборони, і ми розуміли, як діяти при виході в атаку.

Гол не зовсім відповідав характеру гри, але він вселив у нас упевненість, що ми можемо завдавати труднощів супернику.

Ми вийшли вперед, а у другому таймі показали блискучу командну роботу, одну з найкращих у сезоні, і я цим дуже задоволений. Усі гравці «Атлетіко» провели відмінний матч, немає такого, хто погано відпрацював», – сказав головний тренер «Атлетіко».