«Из черной формы Шериф не получился»: реакция фанатов Динамо Киев на матч против Бенфики в ЛЧ

В среду, 8 декабря, «Динамо» сыграло свой заключительный поединок в еврокубках сезона 2021/2022. В рамках 6-го тура группового этапа Лиги чемпионов киевляне проиграли в гостях лиссабонской «Бенфике». Игра завершилась со счетом 2:0.

Сезон выдался провальным для «бело-синих». Подопечные Луческу заняли последнее место в своей группе, где их соперниками были «Бавария», «Барселона» и «Бенфика», набрав всего один балл.

Болельщики киевского гранда негативно восприняли в целом игру «Динамо», но нашлись и положительные аспекты. В основном фанаты «Динамо» считают, что футболисты киевского клуба получают слишком высокие зарплаты, некоторые считают виновным во всех неудачах Мирчу Луческу, кто-то сетует на Суркисов. Мнения разделились, но в основной массе болельщики все же поддерживают «Динамо» Киев и верят в успех в следующих играх и сезонах.

Комментарии болельщиков взяты из официального Фейсбука Динамо Киев и приведены в оригинале:

Serg Kharkov: «Це наш рівень на сьогодні…Коли не забивати в порожні…й давати на порожні супернику…Знова можна констатувати…Що в ДК наразі два гравця рівня ЛЧ..Шапаренко та Забарний. Є ще група гравців близьких. Циганков з Миколенко розчарували. Але прогрес за два роки в якості гри відчутний. Пробуємо грати першим номером навіть з грандами. Поки фрагментарно. Але після Яблонців та інших незрозумілих команд, зараз рівень відчувається. Працювати, працювати й ще раз працювати. Спати:) з м’ячем, а не з шмарами, тоді й буде результат».

Осип Бандура: «Гра непогана, результат негативний, одні використовують свої шанси, другі розтрачують, одні припускаються помилок і їх суперник використовує, інші того нероблять, це все говорить про майстерність гравців, командної гри, яка і принесла поправу Бенфіці перемогу…..».

Viktor Shuper: «другий тайм в принципі нормальний, але не знають що з м’ячем робити. треба далі шукати хорошого нападника ну або нормально награвати тих, хто є. мож у когось вийде нормально. але на Супрягу вже давно жодних надій, його треба продавати десь і вже давно».

Віталій Гонда: «Тепер видно наш уровень чемпіоната просто жах такий футбол нам точно не потрібний!!!».

Ярослав Сухан: «За вчорашню поразку, впершу чергу потрібно подякувати інваліду-Циганкову, забивай на перших хвилинах гол, в порожні ворота і хід гри можна було кардинально змінити!!!
Слава вічно перспективному Циганкові. Ціна та рівень Циганкова становить не більше 275$ + два мішки картоплі і в Минай до Селезньова…
За виступи в ЛЧ, половині інвалідам які вважають себе футбольними майстрами, до весни взагалі не платити з/п».

Василий Гуленко: «Дуже-дуже жаль….залишилось виграти чемпіонат України. але і за це потрібно боротися».

Andriy Pishko: «Не більше 200 тис баксами зарплати у рік у Динамо ге можна нікому платити . Циганкову максимум 200 штук, хоча затупив з голом він страшно сьогодні».

Василий Гуленко: «Циганкову потрібно сходити в церкву. це йому допоможе».

Петро Сенько: «З чорної форми ДИНАМО ШЕРИФ не получився! Чергова ганьба столичної команди! Забивати голи можна тільки в швидких комбінаціях, а гравці якісь заторможені. Один живий і не спорчений гравець — це Тимчик. А Циганков давно вже не може влучить в ворота. Перехвалили. Команда молода, а швидкість ігрова, як у команді ветеранів. ГАНЬБА!».

Віктор Франкевич: «Треба награвати другий склад ці профи для УПЛ вони вже скільки років в собствиному соку вараться вони ні хрина не вміють а футбол на місті не стоїть ,покупляли футболістів і тримає в запасі вони так не заграють Яремчука Бенфіка випускає постояно хоть він вже десять матчів не забивав алеж тренер награває а в нас шо Гармаш вище свої голови не вскоче да і Циганков і Шапаренко потихеньку тухнуть їх треба в Європу щоб розвивалась польза буде для збірної ніби грають но в простий футбол не думаючи , ще коментатори всю дорогу нахвалюють і піарать їх но це все брехня чо ж на таких крутих гравців спросу нема в Європі бо там вони погубляться як Коноплянка і це в середнячків дай бог щоб Я помилявся но з таким темпом через пару років їх навіть в чемпіонатах Польщі чи Венгрії не захочуть».

Олександр Гулько: «Грали гарно, приємно дивитися на таку гру.
Моменти потрібно було реалізувати тоді булоб просто супер».

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *