Гравець збірної Польші отримав травму, святкуючи гол в матчі ЛЧ (Відео)

Легія вдома здолала естонську Флору (2:1) в рамках 2-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

Півзахисник Легії Бартош Капустка забив гол вже на 3 хвилині і під час святкування голу невдало приземлився після стрибка.

Видно, що колінний суглоб отримав вальгусне відхилення всередину. При такому вигині можна ушкодити медіальну зв’язку коліна, медіальний меніск або, навіть, передню хрестоподібну зв’язку.

У даному випадку не думаю, що все аж настільки серйозно, але бокову зв’язку коліна гравець міг ушкодити. До слова, гравець попросив заміну вже на 7 хвилині гри, пише лікар Дмитро Бабелюк у себе в телеграм-каналі.

На рахунку Капустки 14 матчів і 3 голи за збірну Польші. Грав за Краковію, Лестер, Фрайбург і Левен.