Зінченко допоміг Арсеналу врятуватися від фіаско у шаленому матчі проти Баварії (Відео)

Артета та Зінченко

У першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів Арсенал на своєму стадіоні зіграв унічию з Баварією з рахунком 2:2.

Каноніри першими відкрили рахунок у поєдинку – відзначився Бакайо Сака. Але ще до перерви мюнхенці спочатку відігралися зусиллями Сержа Гнабрі, а потім вийшли вперед – Харрі Кейн реалізував пенальті. У другому таймі обидві команди мали моменти для взяття воріт, але зуміли забили господарі – на 76-й хвилині влучним ударом відзначився Леандро Троссард.

Арсенал – Баварія 2:2

Голи: Сака 12, Троссард 76 – Гнабрі 18, Кейн 32 (п)

Арсенал: Райя – Уайт, Саліба, Габріел, Ківьор (Зінченко, 46) – Едегор, Жоржиньо (Габріел Жезус, 67), Райс – Сака, Гавертц (Парті, 86), Мартінеллі (Троссард, 66)

Баварія: Ноєр – Кімміх, де Лігт, Даєр, Девіс – Лаймер, Горецка – Сане (Коман, 66), Мусіала, Гнабрі (Геррейру, 70) – Кейн

Відео голів:

Український захисник Арсеналу Олександр Зінченко розпочав цю гру на лаві для запасних та вийшов на поле одразу після перерви.

Матч-відповідь між Баварією та Арсеналом відбудеться 17 квітня о 22:00 за київським часом.

У наступному матчі в рамках чемпіонату Англії Арсенал зіграє проти Астон Вілли, а Баварія у Бундеслізі гратиме з Кельном.