Аль-Наср без Роналду у складі не зміг обіграти аутсайдера Саудівського чемпіонату

Кріштіану Роналду

Завершився матч 22-го туру Саудівської Про-Ліги, в якому зустрічалися «Аль-Наср» та «Аль-Хазм». Гра проходила на стадіоні “Аль-Авваль Парк” в Ер-Ріяді. Зустріч завершилася внічию з рахунком 4:4.

Зоряний нападник «Аль-Насра» Кріштіану Роналду не брав участі у грі через одноматчеву дискваліфікацію, отриману за демонстрацію непристойного жесту на адресу фанатів «Аль-Шабаба».

На 31-й хвилині рахунок у матчі відкрив півзахисник “Аль-Насра” Андерсон Таліска, реалізувавши пенальті. На 55-й хвилині хавбек гостей Ахмад Аль-Мхемайд зрівняв рахунок у матчі. На 62-й хвилині Таліска оформив дубль. На 66-й хвилині нападник “Аль-Хазму” Тозе забив другий гол своєї команди. На 72-й хвилині Таліска оформив хет-трик. На 85-й хвилині форвард Фаїз Селемані знову зменшив відставання гостей.

На 90+1-й хвилині нападник “Аль-Насра” Садіон Мане забив четвертий гол своєї команди, реалізувавши пенальті. На 90+10-й хвилині захисник “Аль-Хазму” Пауло забив гол і врятував команди від поразки.