Дублі Роналду та Мане допомогли Аль-Насру розтрощити команду Бензема в яскравій грі з 7 голами (Відео)

Кріштіану Роналду

У вівторок, 26 грудня, відбувся центральний поєдинок 17-го туру чемпіонату Саудівської Аравії, в якому “Аль-Іттіхад” приймав “Аль-Наср”.

Гра пройшла на стадіоні “Кінг Абдулла Спортс Сіті” в Джидді і завершилася перемогою гостей.

Рахунок у грі відкрили господарі поля – на 14-й хвилині Абдерразак Хамдалла забив з передачі Каріма Бензема. Через п’ять хвилин “Аль-Наср” зрівняв рахунок – Кріштіану Роналду реалізував пенальті. На 38-й хвилині Андерсон Таліска вивів гостей вперед, забивши з передачі Алекса Теллеса.

На початку другого тайму “Аль-Іттіхад” зрівняв рахунок – Абдерразак Хамдалла оформив дубль, забивши з передачі ігор Коронадо. На 68-й хвилині Кріштіану Роналду знову вивів вперед “Аль-Наср”. Португальський форвард оформив дубль, реалізував пенальті. На 75-й і 82-й хвилинах Садіо Мане забив ще два голи у ворота “Аль-Іттіхада”. Гра завершилася з рахунком 5:2 на користь “Аль-Насра”.

“Аль-Іттіхад” – “Аль-Наср” – 2:5

Голи: Хамдалла, 14, 51 – Роналду , 19, пен, 68, пен, Таліска, 38, Мане, 75, 82

Аль-Іттіхад: Аль-Маюф, Кадеш, Фабіньо, Аль-Хавсаві (Аль-Обід, 70), Канте, Коронадо (Фархан, 70), Аль-Гамді, Аль-Сахафі, Бензема, Ромаріньо, Амдалла (Аль-Джамаан, 86)

Аль-Наср“: Аль-Акіді, Аль-Ганам, Лапорт, Аль-Авджамі (Аль-Амрі, 88), Теллес (Аль-Нахлі, 88), Брозович, Отавіо (Аль-Сулайхім, 87), Таліска, Фофана (Аль-Хайбарі, 67), Мане (Гаріб, 87), Роналду

Вилучення: Фабіньо, 66

“Аль-Наср” набрав 43 очки і займає друге місце в турнірній таблиці чемпіонату Саудівської Аравії. “Аль-Іттіхад” з 28 балами займає шосту позицію.

У наступному турі чемпіонату “Аль-Іттіхад” відправиться в гості до “Аль-Таї”, а “Аль-Наср” зіграє проти “Аль-Таавона”.