Гкчний скандал у європейській лізі: екс-тренер київського Динамо побився з футболістами

Футбол

У неділю в румунській Лізі 2 відбувся матч між «Кіндією» з Тирговіште та «Конкордією» з Кьяжни, який завершився не лише нічиєю 1:1, а й грандіозним скандалом навколо персони екс-асистента Мірчі Луческу у «Динамо» італійця Дієго Лонго.

Дієго Лонго, який наприкінці листопада очолив «Кіндію», був звинувачений деякими футболістами своєї команди в тому, що лобіює інтереси конкретних гравців – тих, яких в клуб привів той самий агент, що й посприяв працевлаштуванню у ньому італійця.

Одразу після матчу між Лонго та деякими гравцями «Кіндії» прямо в командній роздягальні відбулася сутичка. За її результатами італієць погрожував звільнити усіх, хто відкрито виступив проти нього.

Румунські ЗМІ повідомляють, що атмосфера в «Кіндії», навіть незважаючи на прихід нового тренера, залишається токсичною, оскільки команда виступає значно нижче очікувань, займаючи лише 11-те місце в турнірній таблиці Ліги 2, хоча минулого сезону команда з Тирговіште грала у Лізі 1.

У київському «Динамо» Дієго Лонго виконував обов’язки помічника головного тренера з 2020 по 2021 роки. Після відходу зі стану «біло-синіх» італійський фахівець працював в Албанії з «Кукесі» та «Фламуртарі», а з липня по вересень цього року очолював «Теуту».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *