Серхіо Бускетс пояснив, чому Мессі є найкращим гравцем світу

Ліонель Мессі

Сердхіо Бускетс висловився про стан Ліонеля Мессі та Жорді Альби. Обидва гравці пропустили останні матчі «Інтер Майамі» через травми. Сьогодні команда зазнала поразки від «Чикаго Файр» у регулярному чемпіонаті МЛС (1:4).

«Я сподіваюся, що вони зможуть повернутися якнайшвидше. Лео практично близький до повернення, Жорді потрібно трохи більше часу.

Зрештою, вони повинні бути здорові, щоб допомогти нам, тому що вони дуже важливі гравці, і ми потребуємо їх. Але це має статися без форсування, бо інакше ми втратимо їх знову.

В індивідуальному плані він [Мессі] найкращий гравець у світі, він робить все, що в його силах. Він забиває голи, віддає гольові передачі, під нього підлаштовуються інші команди. Наявність гравця з такими якостями надає впевненості. Однією дією він може вирішити результат матчу, і ми намагаємося максимально використати цю перевагу. Його відсутність дорого нам обходиться.

Зрозуміло, що перший, хто хоче бути на полі та грати, – це Лео. Другі – це партнери по команді з Інтер Майамі. Ми знаємо, наскільки вона важлива для нас. Жаль, але у світі футболу не можна контролювати травми», – сказав Бускетс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *