Трубін відбив пенальті і допоміг Бенфіці перемогти (Відео)

У матчі чемпіонату Португалії Бенфіка відправилася в гості до Портімоненсе.

Портімоненсе – Бенфіка – 1:3

Голи: Варела, 56 – Ба, 5, Муса, 17, Нерес, 66

На 60-й хвилині Анатолій Трубін відбив пенальті

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

Після кошмарного поєдинку Ліги чемпіонів проти Зальцбурга Трубіну знову довірили місце у стартовому складі Бенфіки. Вже на 5 хвилині “орли” повели в рахунку – Кьокчю скинув правіше на Ба, який вирішив пробити у дальній кут з-за меж штрафного – вийшло точно і сильно.

На 17-й хвилині Бенфіка оформила комфортну перевагу. Давід Нерес втік від захисників та знайшов вільного Муса в центрі штрафного – тому залишалось лише переправити м’яч у ворота.

На 56-й хвилині Варела відквитав один гол, а через 4 хвилини міг оформити дубль, але форвард не зумів переграти з пенальті Трубіна.

Через 6 хвилин Бенфіка відновила комфортну перевагу. Лісабонці розігнали класну контратаку, Рафа Сілва віддав на Нереса, а той легко переграв воротаря Портімоненсе. В підсумку, гра завершилась перемогою “орлів” з рахунком 1:3.