Кепа пропустив тричі: огляд матчу Атлетіко – Реал Мадрид (Відео)

Атлетіко - Реал

У центральному матчі Прімери 6-го туру відбулося мадридське дербі – Атлетіко – Реал.

Атлетіко — Реал 3:1

Голи: Мората, 4, 46, Грізманн, 18 — Кроос, 35

Атлетіко: Облак — Моліна (Аспілікуета. 65), Савич, Хіменес (Корреа, 85), Ермосо, Ліно (Галан, 86) — Льоренте, Коке (Вітсель, 46), Сауль — Мората (Депай, 82), Грізманн

Реал: Аррісабалага — Л. Васкес (Начо, 57), Рюдігер, Алаба, Фран Гарсія (Менді, 57) — Вальверде, Кроос (Діас, 70), Камавінга (Чуамені, 56) — Модрич (Хоселу, 46), Беллінгем — Родріго.

Попередження: Хіменес — Модрич, Менді

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

Для “бланкос” поєдинок почався невдало. Вже до 18-й хвилини рахунок був 2:0, відзначилися Мората та Грізманн. На 35-й хвилині Тоні Кроос завдав дуже сильний удар і зумів пробити Облака.

Здавалося, що другий тайм буде в боротьбі, але відразу на початку другої половини Мората оформив дубль. До кінця гри у Реала не було особливих моментів, щоб зрівняти рахунок.