Фантастичний дебют: гол і асист Мессі принесли Інтеру Маямі перемогу в матчі МЛС (Відео)

Ліонель Мессі

У ніч на неділю, 27 серпня, відбувся матч регулярного чемпіонату МЛС, у якому Інтер Маямі зустрічався на виїзді з Нью-Йорк Ред Буллс.

Команда з Флориди зуміла здобути перемогу 2:0 завдяки голам Дієго Гомеса та Ліонеля Мессі, перервавши тим самим свою 11-матчеву безвиграшну серію в турнірі.

Регулярний чемпіонат МЛС

Нью-Йорк Ред Буллз – Інтер Маямі 0:2

Голи: Гомес, 37, Мессі, 89

Для Мессі цей поєдинок став дебютним у північноамериканській лізі. Аргентинський нападаючий розпочав матч на лаві запасних, з’явився на полі на 60-й хвилині, коли Інтер Маямі мінімально вів у рахунку, і під кінець зустрічі встановив остаточний результат.

Загалом Мессі вже записав на свій рахунок 11 голів та три результативні передачі у дев’яти матчах у складі Інтер Маямі.

Завдяки цій перемозі “чаплі” піднялися із дна турнірної таблиці Східної конференції МЛС. Зараз флоридська команда з 21 балом після 23 поєдинків посідає передостаннє місце, але має на два-три зіграні матчі менше, ніж нинішні прямі конкуренти в таблиці.