Ганебне рішення: ряд зірок світового футболу зіграють у матчі пам’яті Іллі Цимбаларя, який пройде в Москві

Фернандо Морієнтес

9 вересня в Москві пройде матч пам’яті російського і українського футболіста Іллі Цимбаларя.

У цьому поєдинку зіграють ветерани московського “Спартака” і збірна світу, у складі якої зіграють ряд легендарних футболістів, повідомляють пропагандистські росЗМІ.

Зокрема, участь у цій грі візьмуть Фернандо Морієнтес, Еммануель Адебайор, Сантьяго Канісарес, Флоран Малуда та інші зірки світового футболу.

Їх участь підтвердив син Олега Цимбаларя, який є організатором цієї зустрічі.

Ми дійсно вибрали дату – 9 вересня. Хочемо провести матч зірок в рамках ліги легенд. Ми запросимо легенд “Спартака” і збірної світу. Точні прізвища учасників? Нам вже дали добро на участь Малуда, Абідаль і Адебайор. Ми продовжуємо займатися формуванням складу збірної світу. Думаю, що все вийде“, – заявив Олег Цимбаларь в коментарі росЗМІ.

Варто зазначити, що Олег Цимбалар жив в Одесі до повномасштабного вторгнення РФ, проте переїхав до Москви через ракети.

Одного разу гуляв з сином на вулиці і над нами вибухнула ракета. Він дуже злякався-це стало сигналом для мене все кинути і відправити рідних до Москви.

Звичайно, складно було кинути все, що накопичили за роки життя в Одесі, але я ще молодий – зможу забезпечити сім’ю.

В Одесі залишилася нерухомість, робота, бізнес, який я будував протягом п’яти років.

Минулої весни повинні були закінчувати будівництво котеджу і приступати до наступного, а в перспективі хотілося б вийти на забудову цілих вулиць. Але таке життя, з цим треба змиритися і рухатися далі“, – розповів Олег Цимбаларь в інтерв’ю для росЗМІ.

Додамо, що Ілля Цимбаларь помер у 2013 році у віці 44 років. Колишнього футболіста збірних України та Росії, “Чорноморця”, “Спартака” та інших клубів поховали в Одесі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

-->