Бенефіс Ліонеля Мессі: Інтер Маямі розбив суперника в 1/16 фіналу Кубка ліг-2023 (Відео)

Ліонель Мессі

У ніч на 3 серпня було зіграно матч 1/16 фіналу Кубка ліг, в якому зустрічалися американські «Інтер Маямі» та «Орландо Сіті».

Команди зіграли на стадіоні «Інтер Майамі» у Форт-Лодердейлі (США). “Інтер Маямі” здолав суперників з рахунком 3:1.

На сьомій хвилині відзначився нападник господарів Ліонель Мессі. На 71 хвилині аргентинець оформив дубль. Також із пенальті за переможців забив Хосеф Мартінес на 51-й хвилині. У гостей єдиний гравець двічі відзначився. Сесар Араухо забив на 17-й та 90+8-й хвилинах зустрічі, але другий забитий м’яч скасували після перегляду VAR.

Кубок ліг 2023. 1/16 фіналу

Інтер Маямі – Орландо Сіті – 3:1

Голи: Мессі, 7, 72, Хосеф Мартінес, 51 (пен) – Араухо, 17

У Кубку ліг виступають команди зі США та Мексики. На груповому етапі “Інтер Маямі” здобув дві перемоги. У 1-му турі команда обіграла мексиканський “Крус Асуль” з рахунком 2:1, у 2-му турі перемогла “Атланту Юнайтед” – 4:0.

Таким чином, «Інтер Маямі» посів перше місце у групі Південь 3. У свою чергу, «Орландо Сіті» очолив групу Південь 2. Команда виграла у «Х’юстон Динамо» (1:1, 5:4 за пенальті) та у мексиканського « Сантос Лагуна» (3:2).