Ліонель Мессі вперше прокоментував свій перехід в Інтер Маямі

Ліонель Мессі

Клуб «Інтер Маямі» оголосив про підписання контракту з аргентинським форвардом Ліонелем Мессі, 7-разовим володарем Золотого м’яча та чемпіоном світу 2022.

Очікується, що аргентинська суперзірка приєднається до команди найближчими днями. Його контракт із клубом MLS діятиме до 2025 року.

Ліонель Мессі сказав: «Я дуже радий розпочати наступний крок своєї кар’єри в «Інтер Маямі» та Сполучених Штатах. Це фантастична нагода, і разом ми продовжимо будувати цей чудовий проект. Ідея полягає в тому, щоб працювати разом для досягнення поставленої мети. І я дуже хочу почати допомагати тут, у моєму новому домі».

Власник клубу «Інтер Маямі» Хорхе Мас зазначив: «Для мене велика честь вітати Лео Мессі та його родину в їхньому новому будинку. У 2018 році ми пообіцяли побудувати амбітний клуб, який привабить найкращих гравців з усього світу. Клуб, який змінить глобальне уявлення про футбол у Сполучених Штатах і гарантує, що де б не обговорювався футбол, ваш «Інтер Маямі» буде частиною розмови. Сердечно дякую нашим фанатам, які ніколи не переставали вірити. Разом ми продовжимо втілювати мрії у реальність».

Співвласник клубу Девід Бекхем розповів: «Десять років тому, коли я почав свій шлях зі створення нової команди в Маямі, я сказав, що мрію привезти до цього дивовижного міста найвидатніших гравців світу. Гравців, які поділяють мої амбіції, які були, коли я приєднався до Лос-Анджелес Гелаксі, щоб допомогти розвитку футболу в США та створити спадщину для наступного покоління у цьому виді спорту, який ми так любимо. Сьогодні ця мрія здійснилася. Я дуже пишаюся тим, що гравець рівня Лео приєднується до нашого клубу. Я радий вітати хорошого друга, чудову людину та її прекрасну родину, які приєдналися до нашої спільноти Інтер Маямі. Наступний етап нашої пригоди ропочинається тут, і я не можу дочекатися, коли Лео вийде на поле».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *