Сергій Кривцов прокоментував свій перехід в Інтер Маямі

Центральний захисник «Інтер» Маямі Сергій Кривцов поділився враженнями від переходу в новий клуб і чемпіонат.

“Всі знають про війну в Україні. Я чув звуки вибухів, їх чули мої діти, і так бути не повинно. Як батько, я маю забезпечити безпеку своєї родини.

Пишаюся своїм хоробрим українським народом та нашими воїнами і звісно ж, я впевнений у перемозі. Хотів би сказати велике дякую США за підтримку України.

Ще вчора я знав цю інформацію, і був такий підйом емоційний, але сьогодні вранці, як кажуть, сум і туга. Майже 13 років у цій команді, де я залишаю велику частину своєї душі та свого серця. І це емоційно дуже важко.

Це дуже щасливий етап мого життя. Тут я зробив себе – завдяки клубу, завдяки тренерам, які мене виховували, команді, що завжди підтримувала, завдяки дуже гарному колективу, президенту, менеджменту. У цій команді все ідеально. Мабуть, немає у світі такого клубу, де все так розраховано до дрібниць. Я дуже радий, що провів 13 років у такій команді, як «Шахтар».

Дуже багато було чудових моментів. Та я вірю, що найближчим часом приїду вже як палкий уболівальник «Шахтаря» на «Донбас Арену» і ще раз побачу цю атмосферу на стадіоні, підтримуючи команду.

Хотів би сказати, що дуже дякую вболівальникам за підтримку. Тим більше в ці непрості для України часи вони нас підтримують. На жаль, ми зараз не можемо грати для вас на стадіонах через небезпеку, та я вірю, що незабаром ми побачимося і наш стадіон буде заповнений відданими вболівальниками», – сказав Кривцов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *