Вихованець Динамо грає у Бельгії за 1100 євро на місяць

Вихованець «Динамо» Денис Бунчуков, який виступає за «Серезьєн» з чемпіонату Бельгії, розказав «Команда №1», на яких умовах грає за клуб.

19-річний українець потрапив на перегляд в «Серезьєн» у лютому 2022 року, до повномасштабного вторгнення РФ. Після 23 лютого керівництво «Серезьєна» зробило все необхідне для набуття Денисом статусу тимчасового біженця на один рік і виплати йому щомісячної допомоги у розмірі 1 100 євро.

На цей період між клубом і футболістом укладено наступну угоду: Денис продовжує повноцінні тренування з командою, може брати участь у її офіційних матчах, користуватися медичними послугами, страховкою та іншими перевагами, але остаточне рішення щодо його подальшої долі буде прийнято наприкінці сезону 2022/23.

«Ця ситуація мене поки що цілком влаштовує. Я хотів би подякувати клубу та бельгійській владі за надану мені можливість тимчасово проживати в цій країні та займатися улюбленою справою.

1 100 євро цілком достатньо, щоб винаймати прийнятне житло та нормально харчуватися. Це мені дозволяє у фінансовому питанні бути абсолютно незалежним та не просити допомоги у моїх батьків.

А решта — дрібниці життя. Головне, що я маю можливість повноцінно тренуватися, грати та планомірно йти до здійснення своєї мрії», – сказав Бунчуков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *