“Він не припиняв “гавкати” на нього”: Мудрик розгнівав тренера Челсі – відома причина

Михайло Мудрик

У вівтрок, 23 січня, Челсі на своєму полі розгромив Мідлсбро у матчі-відповіді півфіналу Кубку ліги із рахунком 6:1.

Український вінгер Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі господарів, однак був замінений вже у перерві.

Раніше повідомлялося, що діями Мудрика на полі був незадоволений його партнер по команді Енцо Фернандес, однак не лише аргентинському півзахиснику не сподобалася гра Михайла.

Головний тренер Челсі Маурісіо Почеттіно, за повідомленням The Chelsea Chronicle з посиланням на експерта ESPN Недуму Онуоха, був розгніваний на футболіста збірної України, через що і замінив його у перерві.

«Мушу сказати, що Мудрик отримав багато горя від свого менеджера. Як і від Енцо Фернандеса прямо на полі. Він не припиняв «гавкати» на нього.

Було так багато маленьких переходів, де він отримував м’яч і приймав трохи дурні рішення. Було видно, що менеджер дедалі більше втрачав віру в нього», – сказала Онуоха.

Сам Почеттіно сказав, що замінив Мудрика через жовту картку, однак зазначається, що його виступ міг повпливати на таке рішення аргентинця.