Юрген Клопп відреагував на епічний камбек Ліверпуля у півфіналі Кубка ліги (+ огляд матчу)

Юрген Клопп

Головний тренер “Ліверпуля” Юрген Клопп поділився враженнями після першого півфінального матчу Кубка ліги з “Фулхемом” (2:1).

«Це був дуже важкий матч. У першому таймі ми самі створили проблеми. Вони дуже компактно оборонялися, нам довелося змінити перерву. У результаті хлопці все зробили добре.

Вони мали чудові шанси в контратаках, потім ми почали домінувати, забили гол, і все стало добре. Це не найкраща гра, яку ми проводили, але ж ми теж люди.

Ми були дуже повільними, саме це ми й змінили під час матчу. Уболівальники нас чудово підтримували, але ми не давали їм багато приводів для радості. Але в другому таймі ми побачили справжній Ліверпуль”, — розповів Клопп на прес-конференції.