Борнмут Забарного поступився Ліверпулю у Кубку ліги: як зіграв українець (Відео)

Ілля Забарний

Завершився матч 1/8 фіналу Кубка англійської ліги між «Борнмутом» та «Ліверпулем».

Зустріч відбулася на стадіоні «Віталіті — Дін Корт» у Борнмуті. “Ліверпуль” здобув перемогу з рахунком 2:1.

Перший м’яч був забитий на 31-й хвилині гри, коли нідерландський нападник Коді Гакпо вивів мерсисайдців уперед. На 64-й хвилині півзахисник “Борнмута” Джастін Клюйверт зрівняв рахунок. Через шість хвилин уругвайський форвард Дарвін Нуньєс забив вирішальний м’яч із передачі Трента Александер-Арнольда та встановив остаточний рахунок зустрічі.

“Борнмут” — “Ліверпуль” 1:2

Голи: Клюйверт (64) — Ґакпо (31), Нуньєс (70)

“Борнмут”: Раду — Сміт (Ааронс, 82), Мефам, Забарний, Керкез — Скотт (Мур, 81), Біллінґ (Таверньє, 61) — Семеньо (Брукс, 74), Крісті, Клюйверт (Траоре, 74) — Соланке

“Ліверпуль”: Келлехер — Ґомес, Матіп, Куанса, Цимікас — Собослай (Ґравенберх, 76), Ендо (Александер-Арнолд, 61), Джонс (Мак Аллістер, 61) — Салах, Ґакпо (Жота, 81), Елліотт (Нуньєс, 60)

Попередження: Керкез (53), Скотт (55) — Ґакпо (55)

Огляд матчу:

За статистикою ударів у ворота ліверпульці перевершили суперника — 7:6. “Борнмут” отримав більше жовтих карток порівняно з мерсисайдцями – 2:1.

Український захисник «вишень» Ілля Забарний вийшов у стартовому складі команди та провів на полі весь поєдинок.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored поставив українцю оцінку в 6.1 балів. Такий показник Іллі є найгіршим серед усіх гравців, які вийшли в основі двох клубів. Такий самий бал і у партнера Забарного по захисту Адама Сміта.

Найкращим гравцем матчу був визнаний Коді Гакпо (7.8) з «Ліверпуля», який відкрив рахунок у грі.

Завдяки цій перемозі “Ліверпуль” вийшов до чвертьфіналу Кубка ліги. “Борнмут” вибув із турніру.