Мікель Артета прокоментував героїчну нічию Арсенала у грі з Челсі

Мікель Артета

Головний тренер «Арсенала» Мікель Артета прокоментував нічию з «Челсі» в 9-му турі АПЛ (2:2).

«Протягом перших 10-15 хвилин ми не були на тому рівні інтенсивності, який потрібен у лондонському дербі. Не вистачало цілеспрямованості у володінні м’ячем, рішучості в єдиноборствах.

Після цього ми почали змінювати тактику і перехопили ініціативу. В другому таймі інтенсивність стала іншою, ми почали вигравати верхову боротьбу, грати вперед і грати з ножем у зубах. Це вже була інша гра.

Навіть пропустивши в ситуації з голом Мудрика, ми продовжили йти вперед. Гравці зробили саме те, чого від них вимагали – ніколи не здаватися і продовжувати йти вперед. Ми мали забити гол раніше – нам не вдалося це, але команда грала до кінця.

В підсумку ми заробили одне очко в матчі, у якому для нас усе дуже важко складалося», – сказав Артета.