Ліверпуль розгромив Астон Віллу в 4-му турі АПЛ: огляд матчу (Відео)

Юрген Клопп

У неділю, 3 вересня, відбувся поєдинок четвертого туру англійської Прем’єр-ліги, в якому “Ліверпуль” приймав “Астон Віллу”.

Гра проходила на стадіоні “Енфілд” і завершилася розгромною перемогою “червоних” з рахунком 3:0.

Господарі поля повели в рахунку вже на 3-й хвилині зустрічі – гол приголомшливим ударом з лінії штрафного забив Угорський півзахисник Домінік Собослай.

На 22-й хвилині “Ліверпулю” вдалося подвоїти перевагу – гол у власні ворота забив Метті Кеш.

На початку другого тайму підопічні Юргена Клоппа забили третій м’яч – відзначився Мохамед Салах.

“Ліверпуль” – “Астон Вілла” – 3:0

Голи: Собослай, 3, Кеш, 22 аг, Салах, 55

Ліверпуль“: Аліссон, Трент, Матіп, Гомес, Робертсон, Собослай, Макаллістер, Джонс, Салах, Нуньєс, Діас

Астон Вілла“: Мартінес, Конса, Дієго Карлос, Торрес, Кеш, Камара, Дуглас Луїз, Дінь, Діабі, Макгінн, Воткінс

Попередження: Камара 26

Перемога в цій грі дозволила “Ліверпулю” вийти на 3-е місце в турнірній таблиці. В активі команди Юргена Клоппа 10 набраних очок. “Астон Вілла” з 6 балами йде на 11-му рядку.

У наступному турі АПЛ “Ліверпуль” зіграє проти “Вулверхемптона”, а “Астон Вілла” зустрінеться з “Крістал Пелас”.