Мікель Артета висловився про важку перемогу Арсенала над Крістал Пелас

Мікель Артета

Мікель Артета підбив підсумки матчу з Крістал Пелас. Арсенал на виїзді обіграв Крістал Пелас (1:0), граючи в меншості з 67-ї хвилини через вилучення захисника Такехіро Томіясу. Японець отримав першу жовту за затягування часу при вкиданні ауту.

«Відмінна перемога. Я дуже задоволений. Едді [Нкетіа] був чудовий. Потрібно було бути напоготові і намагатися використати кожен момент.

Грати 30 хвилин удесятьох на виїзді надзвичайно складно. Гравці, які вийшли на заміну, були чудовими – вони знали, що робити.

Якісь моменти гравці втрачали позицію. Хтось відчував фізичний дискомфорт. Сьогодні у нас було важке випробування – ми подолали його, і це зробить нас кращим», – сказав головний тренер Арсеналу.

Арсенал за два тури набрав 6 очок. Стільки ж набрали Брайтон та Манчестер Сіті, які випереджають “канонірів” завдяки кращій різниці м’ячів.