У стилі Едмара: Луїс Діас ударом п’ятою приніс перемогу Ліверпулю в товариському матчі (Відео)

ФК Ліверпуль

Англійський “Ліверпуль” завдав поразки новачкові німецької Бундесліги “Дармштадту” у товариській грі.

“Ліверпуль” 3:1 “Дармштадт”

Голи: Салах, 5, Жота, 8, Діас, 59 – Хонсак, 10.

Матч відбувся у Престоні (Англія) на стадіоні “Діпдейл” і закінчився з рахунком 3:1 (2:1) на користь мерсисайдців. Команда Юргена Клоппа вже у самому дебюті зустрічі двічі засмутила німецький клуб. На п’ятій хвилині рахунок відкрив нападник збірної Єгипту Мохамед Салах, а через три хвилини африканець асистував форварду збірної Португалії Діогу Жоті – 2:0. Вже на десятій хвилині австрійський півзахисник Матіас Хонсак відіграв один м’яч – 2:1.

Після перерви колумбійський хавбек Луїс Діас на 59-й хвилині повернув чудовим ударом п’ятою повернув на табло різницю у два голи. Фінальний свисток зафіксував рахунок 3:1 на користь Ліверпуля. 13 серпня “червоні” стартують у чемпіонаті Англії виїзним матчем у Лондоні з “Челсі”.

Варто сказати, що вболівальникам зі стажем гол колумбійця нагадає взяття воріт Едмаром під час виїзної гри проти Дебрецена в матчі Ліги Європи сезону 2010/2021.