Юрген Клопп пояснив розгромну поразку Ліверпуля в матчі АПЛ проти Вулверхемптона

Головний тренер “Ліверпуля” Юрген Клопп прокоментував розгромний програш “Вулверхемптону” з рахунком 0:3 у матчі 22-го туру англійської Прем’єр-ліги.

Очевидно, це був жахливий початок. Два голи, які не можуть статися так. Але це сталося. Ми мали краще захищатися. У той період ми були пасивними, і я не можу цього пояснити. Цьому немає виправдання.

Чому пропустили два голи на самому початку? Я так розчарований і злий через перші 15 хвилин, що не можу підібрати для цього слів. Я знову стою тут, і на цей раз у мене немає жодних пояснень, вибачте.

Гол у другому таймі був, мабуть, першим, коли вони перетнули лінію штрафного майданчика. Але ми мали свої шанси для взяття воріт, і ми могли скоротити відставання в рахунку. Але зрештою правильно, що ми програли. Тому що коли ти так починаєш матчі в АПЛ, то нічого не заслуговуєш. “Вовки” чесно заробили ці три очки“, – наводить слова Клоппа ВВС.