Головний тренер Манчестер Юнайтед висловився про нічию з Челсі в 13-му турі АПЛ

Головний тренер Манчестер Юнайтед Ерік тен Хаг прокоментував нічийний результат з Челсі (1:1) у матчі 13-го туру англійської Прем’єр-ліги.

«Я маю зробити великий комплімент своїй команді. Було приємно бачити, який натиск вони показують у четвертій грі за 10 днів, бачити цей настрій і те, як вони долають невдачі.

У першому таймі у Рашфорда було два гольові моменти, також Антоні виходив віч-на-віч. Такі моменти потрібно реалізовувати, тому що у великих іграх три моменти — дуже багато. Треба було забивати. За вісім хвилин до перерви ми мали деякі проблеми, але в другому таймі ми не мали проблем із обороною. У другому таймі ми справді не створювали великих моментів, але й «Челсі» цього не робив. Ми диктували темп гри, і я задоволений цим. Але якщо ви пропускаєте гол наприкінці зустрічі, з цим завжди важко впоратися.

Я думаю, що нічия справедливий результат. Я був би розчарований, якби ми залишилися без очка, тому що ми на це не заслуговували», — наводить слова тен Хага видання BBC.