Віталій Миколенко допоміг Евертону розгромити суперника в 13-му турі АПЛ (Відео)

На Гудісон Парк у рамках тринадцятого туру Англійської Прем’єр-ліги зійшлися Евертон та Крістал Пелес. Зустріч завершилася розгромною перемогою “ірисок” із рахунком 3:0.

Перший гол був забитий вже на 11-й хвилині двобою Домініком Калверт-Льюїном. У другому таймі Ентоні Гордон подвоїв перевагу господарів поля не без допомоги Віталія Миколенка: саме український фулбек завдав удару по воротах Вісенте Гуаїти, після чого англієць добив м’яч у порожній кут. Завершив же розгром суперника Дуайт МакНіл.

Евертон – Кристал Пелес 3:0

Голи: Калверт-Льюїн, 11, Гордон, 63, МакНіл, 84.

Евертон: Пікфорд – Коулмен, Коуді, Тарковскі, Миколенко – Івобі, Гуйє (Девіс, 86), Онана (Гарнер, 78) – Гордон (Дукуре, 86), Калверт-Льюїн (Мопе, 78), Грей (МакНіл, 73).

Кристал Пелес: Гуаїта – Ворд, Андерсен, Гехі, Мітчелл – Айю (Ебіовей, 75), Мілівоевич (Шлюпп, 62), Езе – Олісе (Матета, 62), Едуар, Заа.

Попередження: Тарковскі, Грей, Гарнер – Заа, Гехі, Шлюпп, Матета.

Перемога дозволила Евертону не лише перервати серію з трьох поразок поспіль, а й піднятися на 11-е місце таблиці АПЛ, обійшовши якраз “орлів” за рахунок додаткових показників – у обох колективів по 13 очок (але у КП є матч у запасі).