Челсі звільнив з клубу директора через скандальну поведінку

Лондонський Челсі звільнив комерційного директора Деміана Віллоубі за відправку посереднику в переговорах Каталіні Кім недоречних повідомлень сексуального характеру, які поставили під загрозу багатомільйонні інвестиції в команду, інофрмує freezmi.io.

Як повідомляє Telegraph, Кім, яка є виконавчим директором C&P Sports Group та висутпала посередником в угодах між європейськими клубами, вела переговори з директором Челсі щодо розвитку бізнесу Томом Гліком від імені закордонних інвесторів, які хочуть вкласти сотні мільйонів фунтів у клуб. Однак переговори зайшли в глухий кут після того, як до них приєднався Віллоубі.

Після цього Кім поскаржилася Гліку на те, що в 2021 році Віллоубі дозволяв собі непристойні повідомлення в їхньому робочому листуванні. Зокрема, він запитував її, чи гола вона, просив її оголене фото, пропонував “побешкетувати” в обмін на допомогу в організації важливої ​​зустрічі, а також відправив їй відверте відео. Кім у відповідь відмовлялася і нагадувала Віллоубі, що він одружений

Віллоубі працював у Челсі у 2007-2010 роках і повернувся до клубу у вересні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.