“Це найкращий спосіб виграти футбольний матч”: Клопп – про гол Карвалью на 90+8 хвилині

Головний тренер “Ліверпуля” Юрген Клопп підбив підсумки матчу з “Ньюкаслом” (2:1) в АПЛ.

«Ідеальний момент для того, щоб вирвати перемогу у цьому матчі – складному, пристрасному, з агресивною грою команд в обороні.

Дуже складно знайти ритм після матчу, в якому все виходило з самого початку, бо опиняєшся в ситуації, коли виходить не все. Ще до голу у наші ворота ми виглядали дещо відчайдушно. Треба було трохи заспокоїтись і продовжувати працювати. І в результаті нам це вдалося – а хлопець, який недавно мав день народження, забив чудовий гол!

Це найкращий спосіб виграти футбольний матч. Ми забили на восьмій доданій хвилині, це ідеальна відповідь команди. Я щасливий.

Це дуже важлива перемога, яку ми запам’ятаємо надовго. У нас якось був матч із «Ньюкаслом», що завершився з рахунком 3:2, і Дивок Орігі забив наприкінці. Не впевнений на 100%, що всі вірили у перемогу до кінця, але ми вкотре показали, що здатні її здобути», – сказав Клопп BT Sport