Диво-гол Фернандеша з 50 метрів – в огляді матчу Манчестер Юнайтед – Ліверпуль (Відео)

Манчестер Юнайтед

Ліверпуль уникнув поразки у виїзному матчі 32-го туру Англійської Прем’єр-ліги проти Манчестер Юнайтед – 2:2.

Перший тайм повністю залишився за командою Юргена Клоппа – 14:0 на їхню користь за ударами всього і 4:0 за ударами у площину воріт. Перевагу гості реалізували одного разу, після кутового – скидку Дарвіна Нуньєса замкнув ніким не закритий Луїс Діас.

У другому таймі гра перевернулася. Каталізатором стала брутальна помилка молодого Джарелла Кванса, який майже у центрі поля подарував м’яч Бруну Фернандешу, а той у дотик влучив у ворота. МЮ заграв набагато нахабніше і зумів вийти вперед – шикарний обвідний удар вийшов у Коббі Майну.

Ліверпулю вистачило часу та майстерності, щоб відігратися. Свіжий Гарві Елліотт реалізував пенальті, а Мохамед Салах його реалізував. У Червоних залишався час, щоб вирвати потрібну перемогу, але вони не змогли цього зробити.

“Манчестер Юнайтед” – “Ліверпуль” 2:2

Голи: Фернандеш 50, Мейну 67 – Діас 23, Салах 84 (пен.)

Манчестер Юнайтед: Онана – Далот, Камбвала, Магвайр, Ван-Біссака – Каземіро, Мейну (Маунт 85) – Гойлунд (Амрабат 80)

Ліверпуль: Келлехер – Бредлі (Бредлі 66), Кванса, ван Дейк, Робертсон – Макаллістер, Ендо (Елліот 69), Собослай (Джонс ) – Салах , Нуньєс (Гакпо 69), Діас

Попередження: Камбвала 74, Онана 80, Маунт 90+3, Антоні 90+4, Каземіро 90+7 – Бредлі 7, Джонс 89

Огляд матчу:

Втративши очки на “Олд Траффорд”, Ліверпуль не зумів повернутись на чисте перше місце. У нього, як і у Арсенала, по 71 очку, але у Канонірів краща різниця м’ячів. Манчестер Сіті відстає на одне очко.

У наступному турі Ліверпуль прийматиме Крістал Пелес, а МЮ (шосте місце) зіграє в гостях проти Борнмута.