Сім голів і фантастична розвʼязка – в огляді матчу Челсі – Манчестер Юнайтед (Відео)

Челсі - Ман Юнайтед

Челсі на своєму полі у божевільному матчі, двічі забивши у компенсований час, вирвав перемогу над Манчестер Юнайтед у матчі 31-го туру Англійської Прем’єр-ліги – 4:3.

Команда Маурісіо Почеттіно почала потужно. Вже в дебюті Конор Галлахер відкрив рахунок, а незабаром Михайло Мудрик запустив до штрафного майданчика Марка Кукурелью, якого збив Антоні. Коул Палмер реалізував пенальті.

Український вінгер, окрім згаданої атаки, загалом був малоефективним і залишив поле на 70-й хвилині. У 32-х матчах сезону Михайло забив шість голів і виконав три асисти.

Ближче до кінця тайму МЮ відігрався, до того ж зробив це візуально дуже легко. Спочатку Алехандро Гарначо скористався грубою помилкою Мойзеса Кайседо, а потім під час швидкої атаки Бруну Фернандеш замкнув навіс Діогу Далота.

У середині другого тайму Червоні Дияволи, здавалося, здобули вольову перемогу. Гарначо оформив дубль після віртуозного пасу Антоні під час чергової контратаки.

Але не так сталося, як гадалося. Наприкінці компенсованого часу Ноні Мадуеке заробив пенальті, і Палмер знову був точним з 11 метрів. Далі – більше: остання атака Синіх призвела до кутового, і після його розіграшу той же Палмер пробив, а серйозний рикошет від Скотта Мактомінея залишив Андре Онану не при справах.

“Челсі” – “Манчестер Юнайтед” 4:3

Голи: Ґаллахер (4), Палмер (19, 90+10, обидва з пенальті, 90+11) — Ґарначо (34, 67), Фернандеш (39)

“Челсі”: Петровіч — Ґюсто (Ґілхріст, 75), Дісасі (Чалоба, 75), Бадіашиль, Кукурелья — Кайседо (Чуквуемека, 71), Фернандес — Палмер, Ґаллахер (Мадуеке, 89), Мудрик (Стерлінг, 71) — Джексон

“Манчестер Юнайтед”: Онана — Далот, Варан (Еванс, 46 / Камбвала, 66), Маґуайр, Ван-Біссака — Каземіро (Мактоміней, 75), Мейну — Антоні, Фернандеш, Ґарначо (Маунт, 85) — Гойлунд (Рашфорд, 66)

Попередження: Ґюсто (32), Фернандес (35)

Челсі набрав 43 очки і піднявся на 10-те місце. Команда Еріка Тен Хага залишилася на шостій позиції.

У наступному турі МЮ прийме Ліверпуль, а Сині вирушать до Шеффілда. Обидва матчі відбудуться у неділю, 7 квітня.