Футболістка Кривбасу розповіла, як повернулася в футбол після важкого ДТП

Футболістка жіночого Кривбасу Анна Іванова відповіла на питання клубної прес-служби. Вона розповіла, як важко було повернутись до футболу після аварії. У 2020 році у житті Анні Іванової сталася біда, коли вона, повертаючись з рідного села у Миколаїв, потрапила у ДТП. Тоді маршрутне таксі, у якому їхала футболістка, зіштовхнулося з вантажівкою. Це було лобове зіткнення, в результаті якого Анна отримала тяжку травму – відкритий перелом великої гомілкової кістки.

Тоді лікарі казали, що продовжувати грати у футбол – великий ризик для мого здоров’я. Але я поставила ціль перед собою повернутися у професійний спорт і стати кращою.

Місяць я лежала у лікарні, мені зробила операцію та поставили титановий стрижень у ногу, який зараз тримає кістку. Після цього мене чекали 7 місяців реабілітації. До тренувань я повернулася відразу після реабілітації. Це був літній період підготовки, збори команди. Тренер дозволив мені потроху приступати до роботи.

 Я не знаю правильно це було чи ні, але я роблю так, як вважаю за потрібне. Я хочу грати у футбол, а якщо я поставила ціль перед собою, то я обов’язково її досягну. Зараз я ще більше хочу продовжувати свій шлях далі. Все добре, я пройшла хороший курс реабілітації і можу спокійно тренуватися. Мене нічого не непокоїть. Оскільки моральна складова після травми має велику роль, навіть більше ніж фізична. Я вважаю, що з якими силами, страхами ти повернешся на поле, від того і залежить твоє майбутнє. А я вважаю себе сильною, тому що захищаю кольори Кривбасу“, – сказала вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *