Анна Прокопенко: «Грати за Динамо — це великий виклик»

Офіційний сайт Динамо взяв інтерв’ю в гравчині жіночої команди «біло-синіх» Анни Прокопенко.

«Безпосередньо великим футболом я почала займатися півроку тому. До цього 20 років грала у футзал. У дитинстві я була дуже активною, відвідувала різні секції, але надовго затрималася тільки в футзалі. Скажімо так: моє становлення як гравчині сталося в команді Біличанка-НПУ, під керівництвом головного тренера Колка Володимира Васильовича.

Як потрапила в Динамо? Навесні цього року я шукала варіанти розвитку кар’єри. Віка Соломаха, з якою ми разом грали в одному клубі, запропонувала спробувати себе у футболі. І ось я тут. Щодо відбору, тут все стандартно: приходиш — тренуєшся, а далі тренер вирішує, підходиш ти чи ні. Підійшла.

Анна Прокопенко: "Грати за Динамо - це великий виклик" 2

Напевно, найскладніша адаптація проходила з бутсами. Дуже незвично було спочатку. В принципі, місяця передсезонної підготовки цілком вистачило, щоб переключитися.

істяк команди заснований на базі Олімпійського коледжу ім. Піддубного, по суті і притирок не було, дівчатка давно вже разом тренуються. Колектив хороший, дружний, це і створює сприятливий мікроклімат у команді, що потім переноситься і на футбольне поле.

Виступи за Динамо для мене це свого роду і виклик, і стимул. Виклик полягає в тому, що я прийшла з іншого виду спорту. Специфіка гри у великий футбол і футзал разюче відрізняється, доводиться перебудовуватися, вникати в тонкощі футболу. Але є і стимул — відповідати статусу гравця Динамо«, — сказала вона.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *