Рішення УАФ: «Героям Слава» і «Слава України» — офіційні футбольні гасла для збірної

Андрій Павелко у себе в Facebook заявив, що Виконком УАФ прийняв важливе рішення. Він затвердив вислови «Слава Україні!» та «Героям слава!» офіційними футбольними гаслами.

«Щойно Виконком УАФ одноголосно — 45 членів «за» — підтримав мою пропозицію і затвердив футбольні символи України. Відтепер, разом з малим гербом УАФ у вигляді Тризубу з написом «Ukraine», на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб — карта України з Тризубом в центрі.

Також Виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел «Слава Україні!» і «Героям слава!», які вже багато років є привітанням для мільйонів наших вболівальників в рідній країні, і по всьому світу. На всіх матчах наших збірних! Унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути, об’єднав усіх українців, з різних регіонів України і наших земляків з різних країн і континентів. Ми зобов’язані і маємо за честь оберігати його і наповнювати новою силою єднання! Вітаю всю футбольну Україну з цим історичним рішенням!
Слава Україні!
ГЕРОЯМ СЛАВА!«, — написав він.
Таким чином, скоріш за все, Україні можна буде не змінювати форму на Євро.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *