Ліонель Мессі став автором унікального рекорду

Ліонель Мессі

Нападник “Інтер Маямі” Ліонель Мессі оформив дубль у матчі 1/8 фіналу Кубка ліг MLS+MX з “Далласом” (4:4, 5:3 пен.).

Аргентинський форвард забив свій сьомий м’яч у четвертому матчі. Це рекорд для новачка команд МЛС.

Про це повідомляє Marca.

На шостій хвилині відзначився нападник Ліонель Мессі із передачі іспанського захисника Жорді Альби. Таким чином аргентинський футболіст забив свій шостий гол у футболці американської команди. На 85-й хвилині аргентинець забив свій другий м’яч, зрівнявши рахунок – 4:4. А в серії 11-метрових у «Інтера» ніхто не припустився помилок. Мессі бив першим та реалізував свій удар.

У Кубку ліг виступають команди зі США та Мексики. На груповому етапі “Інтер Маямі” здобув дві перемоги. У 1-му турі команда обіграла мексиканський “Крус Асуль” з рахунком 2:1, а у 2-му турі перемогла “Атланту Юнайтед” – 4:0. «Інтер Маямі» посів перше місце в групі Південь 3. У 1/16 турніру команда Ліонеля Мессі виявилася сильнішою за «Орландо Сіті» — 3:1.