Андрій Аніщенко прокоментував третю поразку Металіста поспіль

Андрій Аніщенко

Головний тренер харківського Металіста Андрій Аніщенко висловився про поразку “жовто-синіх” у матчі з Агробізнесом (1:3).

— Що вам не вдалося реалізувати у цьому матчі і які були настанови на гру?

— Звичайно, нам хотілося сьогодні взяти очки. Дуже хотілося зробити це завдяки якісній збалансованій та мобільній грі, але нам це вдавалося лише відрізками і лише у першому таймі. Другий тайм ми можемо віднести до дуже неякісних із нашої сторони, особливо у плані атакувальних дій. І у плані оборони також, бо у кожній грі є індивідуальні помилки, які роблять наші хлопці, особливо у центральній зоні. І ці помилки стають результативними. Це вже третя подібна гра поспіль.

Тому ми будемо робити якісь перестановки, ротацію. Мабуть, треба змінити позиції деяких хлопців, але ми лише на початку, і хотілося би трошки більше позитиву та оптимізму, з яким ми все ж таки дивимося у майбутнє. Але у нас дуже-дуже молода команда, і зараз їм дуже сумно за такий результат на старті сезону. Я сподіваюся, що завдяки наполегливій праці на тренуваннях ми досягнемо тих завдань, які перед нами поставлені.

— Як ви й сказали, у вас дуже молода команда, середній вік гравців — приблизно 20 років. Багато хто ще не бачив дорослого футболу. За цими трьома матчами (2 у чемпіонаті, 1 у Кубку) кого ви вже можете відзначити, хто зараз уже готовий до дорослого футболу?

 Це питання, на яке я, особливо після такої гри, відповідати не хочу. Але скажу так: навіть якщо ти молодий хлопець — ніхто зараз на це не буде звертати уваги. Особливо суперник, якому треба виходити і грати. Він не дивиться, грає проти нього 17-річний, 20-річний, 30-річний футболіст. Треба вже звикати, що це Перша ліга, це вже не юнацький футбол, не юнацька першість, а доросла.

Тому треба давати від себе більше не дивлячись на те, скільки тобі років. Тому все залежить від хлопців: як швидко вони перебудують свою голову, це у першу чергу. Тому що окрім здібностей технічого й тактичного характеру треба мати ще й бійцівський характер. Тут багато боротьби, і боротися теж треба вміти”, – сказав Андрій Аніщенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *