Нищівна перемога підопічних Хаві – в огляді матчу Ла Ліги Барселона – Бетіс (Відео)

Барселона - Вікторія

29 квітня на стадіоні “Спотіфай Камп Ноу” у Барселоні пройшов матч 32-го туру чемпіонату Іспанії. Зустрічалися місцева «Барселона» та «Бетіс» із Севільї.

Фінальний свисток Карлоса Дель Серро Гранде зафіксував перемогу домашньої команди з рахунком 4:0.

На 14-й хвилині Рафінья зробив навіс у штрафний майданчик, на який відреагував Андреас Крістенсен, який відправив м’яч у ворота головою. На 33-й хвилині другу жовту картку отримав захисник “Бетіса” Едгар Гонсалес. Цікаво, що футболіст вийшов на заміну на 12-й хвилині. На 36-й хвилині Роберт Левандовскі замкнув простріл Жюля Кунде та забив свій 19-й м’яч у чемпіонаті Іспанії. На 42-й хвилині Рафінья відзначився після передачі Серхіо Бускетса: VAR довго переглядав епізод на предмет можливого офсайду, але м’яч був зарахований.

Наприкінці матчу м’яч у свої ворота зрізав Гвідо Родрігес. Зазначимо, що «Бетіс» закінчував матч вдев’ятьох, оскільки травму отримав 41-річний Хоакін, а у команди не залишилося замін.

Барселона – Бетіс – 4:0

Голи: Крістенсен, 14, Левандовськи, 36, Рафінья, 39, Родрігес, 82 (автогол)

“Барселона” набрала 79 очок і продовжує займати перше місце в турнірній таблиці. “Бетіс” (49) – шостий.