Вперше у своїй історії: Тулуза знищила суперника у фіналі Кубка Франції та виграла трофей (Відео)

29 квітня відбувся фінальний матч Кубка Франції, в якому «Тулуза» розгромила «Нант» (5:1).

«Нант» був володарем Кубка Франції 2021/22. У минулорічному фіналі канарки обіграли «Ніццу» (1:0). Проте здобути трофей вдруге поспіль «Нанту» не вдалося.

У дебюті матчу «Тулуза» шокувала суперників, забивши 4 м’ячі за півгодини гри (4:0). Дублями відзначилися Логан Кошта та Тейс Даллінга. У другому таймі Людовік Блас забив гол престижу з пенальті. Однак одразу ж Закарія Абухлаль провів 5-й гол своєї команди.

За «Тулузу» на заміну у другому таймі вийшов Рафаел Ратао, екс-гравець луганської «Зорі».

Нант – Тулуза – 1:5

Голи: Блас, 75 (пен) – Логан Кошта, 4, 10, Даллінга, 23, 31, Абухлаль, 79.

Відеозапис матчу:

Цікаво, що фінальний матч відвідав президент Франції Еммануель Макрон і особисто спостерігав, як «Тулуза» вперше здобула трофей та здобула право зіграти у груповому раунді Ліги Європи 2023/24.