Гол Кітаєвої боковими ножицями – в огляді гри Ладомир – Колос (Відео)

Ладомир - Колос

Жіноча команда “Колос” в матчі 4-го туру Вищої ліги здобула вольову перемогу у Володимирі над місцевим “Ладомиром” 4-1.

Ладомир – Колос  – 1:4 (1:1)

Голи: В.Гірин (25) – Н.Куніна (42), Т.Китаєва (55), І.Майбородіна (57), Д.Січкаренко (83)

Пропустивши на 25-й хвилині від Вікторії Гірин, надалі дівчата Людмили Покотило забили чотири мʼячі та гарно відсвяткували день народження команди. Рівно три роки тому була створена ковалівська жіноча команда “Колос”.

Наприкінці першої половини рахунок зрівняла Надія Куніна, яка скористалася прострілом з правого флангу. На 55-ій хвилині диво-гол боковими ножицями провела Тетяна Китаєва. За дві хвилини головою забила Ірина Майбородіна, а крапку у поєдинку красивим ударом поставила Дарина Січкаренко.