Матч лідерів пройшов без голів: огляд гри Кривбас – Ворскла (Відео)

Кривбас - Ворскла

У рамках перенесеного матчу 1-го туру Вищої ліги у Кривому Розі місцевий Кривбас приймав полтавську Ворсклу.

Кривбас – Ворскла – 0:0

Кривбас: 12. Дарʼя Келюшик, 20. Амарієль Сонкенг, 22. Ольга Басанська, 15. Анна Іванова, 99. Леся Ольхова, 74. Махіра-Алі Елданбоукі, 98. Даяна Семків (к), 33. Крістіне Алексанян, 27. Синтія Мусунгу, 7. Віолета Тян (10. Поліна Янчук, 68), 88. Діана Бєлякова.

Ворскла: 23. Катерина Самсон, 29. Ірина Подольська, 17. Катерина Корсун, 4. Яна Котик, 16. Ірина Котяш, 25. Анна Петрик, 20. Ольга Осіпян (3. Анна Давиденко, 73), 5. Вероніка Андрухів, 10. Яна Калініна (к) (7. Каміла Кульмагамбетова, 90+5), 9. Вікторія Радіонова (19. Марина Шайнюк, 82), 11. Ніколь Козлова.

Суперниці розпочали матч обережно, придивляючись одна до одної. У першому таймі до голів справа так і не дійшла з обох сторін. Через повітряну тривогу, оголошену на Дніпропетровщині, поєдинок було призупинено на 44-й хвилині зустрічі. Відзначимо, що і старт поєдинку розпочався із запізненням через тривогу, яка тривала понад годину.

Після відбою колективи повернулися на поле і провели коротку розминку. Перша половина гри була дограна, після чого команди помінялися сторонами на полі й одразу розпочали другий тайм.

У другій 45-ти хвилинці, на жаль, жодній із команд не вдалося відкрити рахунок у поєдинку. Фінальний свисток зафіксував першу нічию у протистоянні цих команд – 0:0.