Результативна передача Мудрика – в огляді гри Манчестер Юнайтед – Челсі (Відео)

“Манчестер Юнайтед” переграв “Челсі” у матчі 15-го туру чемпіонату Англії – 2:1. Зустріч відбулася на стадіоні “Олд Траффорд”.

Манчестер Юнайтед — Челсі 2:1

Голи: Мактоміней, 19, 69 — Палмер, 45

Манчестер Юнайтед: Онана — Далот, Лінделеф (Регілон, 46), Магвайр, Шоу — Амрабат, Мактоміней — Антоні, Фернандеш, Гарначо (Еванс, 90+2) — Гойлунд (Рашфорд, 84)

Челсі: Санчес — Дісасі, Сілва, Колвілл, Кукурелья (Джеймс, 46) — Фернандес, Кайседо — Стерлінг, Палмер, Мудрик (Броя, 77) — Джексон

На 9-й хвилині зустрічі у ворота гостей було призначено пенальті, але півзахисник Бруну Фернандеш не реалізував його. На 19-й хвилині Скот Мактоміней відкрив рахунок. Перед самою перервою Коул Палмер забив за «Челсі». Асистував йому Михайло Мудрик.

На початку другої половини Мактоміней оформив дубль та встановив остаточний рахунок.

“Манчестер Юнайтед” набрав 27 очок і піднявся на 6-е місце у турнірній таблиці. “Челсі” залишився на 10-му рядку – 19 очок.