Минай і Олександрія забили 4 голи на двох у 22-му турі УПЛ (Відео)

Минай - Олександрія

Минай зіграв унічию з Олександрією у драматичному матчі 22-го туру української Прем’єр-ліги – 2:2.

У першому таймі командам не вдалося відкрити рахунок. Гол Андрія Кулакова скасували через офсайд після перегляду VAR. Також у першій половині команди заробили п’ять карток на двох.

На початку другого тайму Олександрія забила два м’ячі з інтервалом у сім хвилин, відзначилися Кулаков та Владислав Калитвинцев. За п’ять хвилин Денис Устименко відіграв один м’яч.

Ще за п’ять хвилин півзахисник Олександрії Кирило Ковалець не реалізував пенальті. Минай скористався ситуацією та зрівняв рахунок зусиллями Єгора Гунічева. А далі був вилучений той самий Ковалець, який заробив дві жовті картки протягом восьми хвилин. Олександрія у меншості зуміла лише утримати нічию.

“Минай” – “Олександрія” 2:2

Голи: Устименко 63, Гунічев 75 – Кулаков 50, Калітвінцев 58

“Минай”: Кемкін — Корнійчук, Чуєв (Піддубний 80), Прокопчук (Немчанінов 90+1), Скиба, Кисіль (Ременяк 80) — Вакула (Гунічев 64), Петько (к), Вітенчук (Семотюк 64), Кораблін — Устименко

“Олександрія“: Шевченко — Копина (Мартинюк 60), Кампуш (Білошевьский 46), Логінов, Скорко — Ковалець (к), Михайленко (Шостак 82), Калюжний — Шулянський (Беляєв 60), Кулаков (Погорілий 82), Калітвінцев

Попередження: Вітенчук 30, Вакула 42, Петько 49, Ременяк 90+3, Гунічев 90+3 – Логінов 18, Кампос 19, Кулаков 45+2, Ковалець 71, Ковалець 79
Вилучення: Ковалець 79 (дві жовті)
Нереалізований пенальті: Ковалець 69 (повз ворота)

Відео голів:

Минай залишається на останньому місці, набравши 14 очок. Олександрія йде на 11-му рядку з 24-ма очками.

У наступному матчі Минай прийме Полісся 8 квітня. Олександрія 7 квітня зіграє із Чорноморцем.