Кривбас впевнено здолав Верес у 22-му турі УПЛ (Відео)

Кривбас - Верес

У матчі 22-го туру чемпіонату України Кривбас у гостях переміг Верес із рахунком 2:0.

У першому таймі була рівна гра, але перед перервою господарі залишилися у меншості – за відмашку пряму червону картку отримав Марко Мрвальєвич. Команда Юрія Вернидуба скористалася чисельною перевагою на початку другого тайму – після класної атаки м’яч у свої ворота зрізав Олександр Кучеренко. А закріпив успіх гостей наприкінці гри Максим Луньов, який скористався помилкою голкіпера.

Кривбас набрав 46 очок і посідає друге місце у турнірній таблиці УПЛ, зрівнявшись із Шахтарем, але зігравши на два матчі менше. Верес знаходиться на 14-й позиції.

У наступному турі чемпіонату України Кривбас зіграє проти Ворскли, а Верес гратиме з Оболонню.